• Hakkımızda

 • Munzur Tur Rent a Car 2002 yılında Erzincanda Oto Kiralama sektöründe yerini almıştır. Erzincan merkezli olan firmamız 2002 yılında Erzincanda Araç Kiralama hizmeti vermeye başlamıştır. Firmamızın temel prensiplerinin başında "Karşılıklı Güven ve Saygı" gelir. Bu prensibi kendisine ilke edinen firmamız 7 gün 24 saat profesyonel kadrosuyla üstün hizmet vermektedir.

  Her yıl yenilenen araçlarıyla güven, saygı ve dürüstlük ilkelerinden tavizvermeden kendini ve hizmetini yenileyerek uygun fiyatlarda oto kiralama hizmeti vermektedir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile oto kiralama, şoförlü araç kiralama, filo kiralama, uzun dönem araç kiralama, ekonomik araç kiralama, şoförlü transfer hizmeti, havaalanında misafir karşılama ve araç temin etme konularında kısa sürede çözüm üreten ve uygulayan bir firma olma özelliğine sahibiz. Geçmişten geleceğe yükselen değerlerimiz ve hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.


  VİZYONUMUZ

  1-Profesyonel kadrosu ve hizmet anlayışı ile bir dünya markası yaratmak.
  2-İçinde bulunduğumuz sektörde adından söz ettiren ve dünya çapında bilinen bir kuruluş olmak.

  MİSYONUMUZ

  Profesyonel kadromuz ve hizmetimizle makul fiyatlarda lüks araçlarımızla müşterilerimize hizmet sunmayı sorumluluk biliyoruz. Firmamız bakımlı, lüks ve sorunsuz olarak otomobil kiralamanın avantajlarını müşterilerimize sunuyor. "Mesafeleri kısa kılmak bizim işimiz".